Wnętrza z metką PePE PRACOWNIA

PePE PRACOWNIA to autorska pracownia projektowa wnętrz mieszkalnych i użyteczności publicznej prowadzona przez Katarzynę Ratyńską.

Tworzę wnętrza skrojone na miarę, dostosowane do indywidualnych oczekiwań, potrzeb i możliwości budżetowych klientów. Zajmuję się projektowaniem zarówno willi, jak również małych, a trudnych do zaaranżowania mieszkań oraz lokali użyteczności publicznej i biur.
Przede wszystkim stawiam na funkcjonalność, nie zapominam jednak o tym, by każde wnętrze miało indywidualny charakter dopasowany do oczekiwań właściciela. Jestem otwarta na różnorodne style i koncepcje, gdyż przede wszystkim mam na względzie wymagania Inwestora.
Dokładam wszelkich starań, aby projektowane wnętrza były estetyczne, nieprzemijające, tworzące tło dla codziennego życia. Ponadto współpracuję ze sprawdzonymi ekipami wykonawczymi, które mogę polecić.
Serdecznie zapraszam na spotkanie, na którym opowiem jak wygląda współpraca, jak przebiega cały proces projektowy, pokażę przykładowe projekty, wizualizacje i realizację, a także omówimy szczegóły dotyczące współpracy.